Obserwatorzy

czwartek, 3 października 2013

Co sie ze mną dzieje??? - odpowiadam :)

Hej.

Wiem, wiem, nie było mnie znowu dość długi okres czasu. Na moje usprawiedliwienie mam to że przez ostatnie dwa tygodnie byłam bez zycia. Choroba, złe samopoczucie, osłabienie i tak cały czas. Brałam antybiotyk ale chodziłam do ptracy - ja głupia!!!!!! Nie odlezałam choroby, stwierdziłam po dwoch dniach że dobrze sie czuje, jeździłam na rowerze i znowu sie doprawiłam. Nie miałam i nadal tak średnio mam ochote na cokolwiek. Funkcjonuje na krawędzi minimum. Jeden dzień jest super, dobrze sie czuje, a na drugi znowu jakas chandra, zimno, dreszcze, GARGŁO!!!! Marze dostać sie do łóżka i spać. Rano jak słysze budzik o 6 rano to mam ochote zapasc sie pod ziemie. Na dworze zimno, ciemno a do pracy kawałek drogi.

Do tego wszystkiego doszła szkoła tzn studia które rozpoczynam 12 października. Ciągła latanina, dodatkowe dokumenty, przelewy i w ogóle.Nie dostałam sie na jedną specjalność z powodu zbyt małej ilości chetnych. Na szczęśie na tym samym kierunku była jeszcze jedna specjalnosc i moglam sie szybko przepisac. Zapinam juz prawie wszystko na oststni guzik.

W tym miesiącu wybaczcie ale nie bedzie zdenkowanych, ulubieńców ani miesiąca w zdjęciach. Kosmetyków używałam minimum jak sie da, ciągle to samo, nie kupiłam też zbytnio nic nowego kosmetycznego, do tego nie działa mi przycisk w telefonie do robienia zdjęć i ciężko coś uchwycić w danej chwili. 

Głównie kupowałam ciuchy, buty, ciuchy, buty :)) Część juz pokazałam Wam w ubiegłych postach.

Na koniec mam tez prośbe. Jesli znacie kogoś lub jeśli same studiowałyście kierunek PRACA SOCJALNA, bardzo prosze jesli to mozliwe o wskazówki na jakies dobre ciekawe książki, lekturki, notatki cokolwiek z czego mogłabym sie uczyc i czerpac wiedze :) 

Dziś też imieninki mojej tesciowej Teresy. Wszystkim Tereniom wszystkiego dobrego, radość, szczescia i spełnienia marzeń. BuziakiA już jutro post o technice DECOUPAGE i o pracach jakie stworzyłam. Może coś Wam wpadnie w oko :)


3 komentarze:

Jak juz tutaj zajrzałaś pozostaw po sobie znak w postaci komentarza lub dodania mnie do obserwowanych:)))))

Dziękuje:*****