Obserwatorzy

wtorek, 9 października 2012

Wyprawa na grzyby w pełni udana:))))))))))))))

Hej.

Ponownie przychodze do Was z postem  z wyprawy na grzyby. Jednak zaznaczam zmiany:))))) Poprzednim razem nazbieralismy duzo świeżego powietrza i pięknych zdjęć wrzosowiska a tym razem były do tego kosze pełne grzybów.
Wybraliśmy sie na grzybki w niedziele, był to oczywiście spontaniczny wypad i tylko dzięki mojej tesciowej, która zmobilizowała nas do wyjazdu. Wyjechaliśmy z domu o 12. Tam gdzie jeździ zawsze na grzyby moj chłopiec jest od nas 50km. Lasy za Grodziskiem Wielkopolskim, dokładnie miejscowość Kuźnica Zbąska (informacja dla ludzi z woj.wielkopolskiego).

Nie musielismy długo chodzic i szukać. Ledwo weszliśmy do lasu i grzybki rzucały sie w oczy. Bez ściemy. Piękne, czyste, ładne lasy. Równy teren. Ślicze polany. Nie trzeba było chodzic w jakieś chaszcze zeby znaleźć grzyby.

U nas sezon grzybowy, taki udany, rozpoczął sie jakiś dobry tydzien temu. Mamy zamiar zrobić jeszcze jeden wypad w sobote. Zobaczymy jak podoga dopisze. My teraz w niedziele mielismy bardzo ladna pogode. Świeciło słońce, nie było wiatru. W lesie w miare ciepło.

A o to nasze łowy. Chodzilismy po lecie moze tylko z 2 godziny. Sory za jakosć niektórych zdjęć ale robiłam z telefonu:
                                                
 To akurat kilka z moich okazów:))))))))) Jako jedyna znalazłam PRAWDZIWKA (to ten na dole z lewej strony:))A jak tam Wasze zbiory???? Byliscie juz na grzybach????

                                                                                                                                         Pozdrawiam

4 komentarze:

  1. łąaaa piękne zbiory Kochana !:)) ale będzie sosik mmm :D

    OdpowiedzUsuń
  2. noo niezłe zbiory, u mnie było troszkę skromniej, ale po pierwsze byłam sama a po drugie tylko na 2 godzinki :) w piątek chyba znów się wybiorę :)

    OdpowiedzUsuń

Jak juz tutaj zajrzałaś pozostaw po sobie znak w postaci komentarza lub dodania mnie do obserwowanych:)))))

Dziękuje:*****