Obserwatorzy

środa, 12 września 2012

Zapraszam do rejestracji...streetcom

Hej.

Dzisiaj chcialam przedstawic Wam notke i namiary na firmę Streetcom. Firma kieruje sie 4 podstawowymi, w pełni przemyślanymi i doskonale opracowanymi kryteriami marketingu. Są to: profesjonalizm, etyka, innowacyjność oraz satysfakcja klienta. Jest to kwartet wzajemnie dobranych cech i zasad jakie powinny byc utrzymane między klientem a firmą.
Informacje o firmie Streetcom znalazłam sama przez przypadek na internecie i chcialam zachęcić Was Drogie Blogowiczki do zarejestrowania na ich stronie.
Prowadzisz bloga????????? Chcesz testować za darmo produkty z oferty Streetcom??????????Garantujesz rzetelność współpracy???????? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś tak to nic nie stoi na przeszkodzie zebys zarejestrowała sie do Streetcom Blogteamu:)))))))))))))


Nalezy zarejestrowac sie w bazie blogów i wypełnic krótką ankiete. Nastepnie Streetcom wybiera Cie do testowania produktów całkowicie za darmo. Ty w ramach rzetelnej współpracy umieszczasz produkt na swoim blogu i tworzysz notkę - recenzje produktu. Jego wady badz zalety. Wszystko za darmo i legalnie.:))

ZAPRASZAM TUTAJ...
                                                                                                                                   Pozdrawiam

4 komentarze:

Jak juz tutaj zajrzałaś pozostaw po sobie znak w postaci komentarza lub dodania mnie do obserwowanych:)))))

Dziękuje:*****